דף הבית >> חנות-סקס-באילת -4play sex shop
גם בעיר אילת הדרומית והמרוחקת תוכלו להנות ממבחר נרחב של מוצרי מין באילת, אביזרי מין מהחברות הטובות ביותר בעולם וכל זאת ללא חיוב מע"מ. לצאת לחופשה בעיר הדרומית אילת בין אם אתם שוהים בבית מלון ברמה הגבוהה ביותר דוגמת רויאל ביץ אילת, מלון דן אילת או הקלאב הוטל באילת ובין אם בחרתם לשכור דירה או חדר באכסניה באילת, תוכלו להנות משירות משלוח מהיר תוך שעה ממועד ההזמנה או להגיע אלינו להתרשם מהחנות וממבחר המוצרים באילת. חנות סקס באילת - 4play sex shop מציעה שירות איכותי, דיסקרטיות מלאה, מבחר מוצרי מין וכל זאת בחנות נעימה , מקצועית בקרבה רבה למלון הקלאב הוטל אילת.

הרבה חנויות מאיזור המרכז מתיימרות בסניף אילתי לחנות אביזרי מין אולם רק אצלנו הסניפים ממוקמים באילת ומפחיתים את עלויות המע"מ כנדרש על פי חוק. 

אז בין אם אתם רוכנים על החוף, בשופינג בקניון מול הים או האייס מול, בין אם יצאתם למרכז התיירות באילת לשתות משהו ולהנות מהמוזיקה באחד מהבארים המובילים באילת כגון ה"מסי" , הדובים, פאב הסיפריה ועוד, תוכלו למצוא אותנו מטרים ספורים מכם במרכז התיירות של אילת (צמוד לסניף KSP החדש באילת).

כתובתנו : דרך יותם 1 , מרכז התיירות של אילת ( לחניה הצמודה הזינו את הכתובת "עגור 7 , אילת ).

מספר הטלפון :08-6105843
ארוסנטר אילת, דרך יותם 1 מפלס 4 חנות מס' 6( מרכז תיירות חדש) - טלפון למידע ומשלוחים  08-6105843 - מייל eroeilat@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים